İstanbul Firmalarının Mail Adresleri Esnafbul'da

İstanbul Firmalarının Mail Adresleri Esnafbul’da

Firma Rehberi olarak titizlikle hazırlanmış olan EsnafBul sitesinde esnaflara ait iletişim bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer firma rehberlerine nazaran mümkün olduğu kadar tüm İstanbul firmalarının mail adreslerinin yer aldığı kobi rehberinde firmaların telefon, fax, cep telefonu bilgileri de mevcuttur. Bu bilgilerin güncelliğine özellikle dikkat edilmektedir.

Bir şirket rehberini neden ve niçin kullandığınızdan çok, güncel ve ulaşılabilir olması daha da önemlidir. Siteyi ziyaret eden kişiler eğer firma sahibi iseler, öncelikle şirket rehberini potansiyel bir müşteri olarak inceleyeceklerdir. Eğer aramış oldukları bilgiye doğru bir şekilde ulaşmışlar ise kendi firmalarının da bu rehberde yayınlanmasını ve şirket tanıtımının yapılmasını talep edeceklerdir.

Bu tür siteleri ziyaret eden firma müşterileri de daha önceden hizmet veya ürün satın aldıkları firmalar hakkında yorumları takip edecek, eğer karşılaştıkları olumsuzluklara rağmen farklı yorumlar ile karşılaşmış iseler o siteye şüphe ile bakacaklardır. Bu nedenle firma rehberi sitesi hazırlamak ve yönetmek sanıldığı kadar da sıradan bir iş değildir. Son derece objektif olmak gerekmektedir.